Arkitera Seyahat Bursu ARKIMEET 2014’ün Ön Etkinliklerinden Biri Olarak 3. Kez Sahibini Arıyor

manset_seyahat_bursu

19-20 Kasım 2014 tarihleri arasında VitrA öncü sponsorluğunda Four Seasons Hotel The Bosphorus’ta düzenlenecek ARKIMEET 2014’ün ön etkinliklerinden biri Seyahat Bursu olacak.

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından ilk kez 2011 yılında verilen ve “Türkiye’nin mimarlık alanındaki ilk seyahat bursu” olma özelliğini de taşıyan Arkitera Seyahat Bursu ile mimarlık kültürüne katkı sağlamak, gençleri teşvik etmek, fiziksel çevre ve gayrimenkul konularını Türkiye’de iyi bir noktaya getirmek amaçlanıyor.

Arkitera Seyahat Bursu ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız

“Arkitera Seyahat Bursu ARKIMEET 2014’ün Ön Etkinliklerinden Biri Olarak 3. Kez Sahibini Arıyor” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba ARKIMEET ailesi!… Arkitera’yi sikca kullanan takip eden biri olarak bu burs konsept yarismasina katilmak istiyorum!.. ama yabanci uyruklu ve turkiyede hic egitim almadim, suan cinde mimarlik 4.sinif ogrencisiyim… sizin “3- Yurt dışından burs için aday olabilir miyim?
    Seyahat Bursu, TC ve KKTC’de lisans eğitimini sürdüren ya da tamamlamış katılımcılara açıktır. Yurtdışında yaşayan ve çalışanlar da başvurabilirler fakat sunumlarını Arkitera’da şahsen gerçekleştirmeleri gerekiyor.” bu kuraliniza uymamakta ama katilmak istiyorum… yardimci olunabiliyomu?!

Yorum yapın