SSS

Seyahat Bursu’na 1 Ocak 1993 ile 31 Aralık 1998 yılları arasında doğanlar katılabilecekler.

Arkitera Mimarlık Merkezi’nde ve Geberit’te halen çalışmaya devam edenler ve yakınları ile eski çalışanlar ve yakınları katılamaz.

Arkitera Mimarlık Merkezi, kazanan kişiye seyahati sırasında internete girebilmesi gereken olanağı sağlayacaktır.

Seyahat ve sağlık sigortanız Arkitera tarafından yapılacaktır.

Konseptiniz dâhilinde siz belirleyebilirsiniz.

Bursiyer tarafından planlanan ve sonrasında Arkitera tarafından onaylanan bütçe ile karşılanacaktır.

Anlık bildirimlerinizi başta Instagram olmak üzere, Facebook ya da Twitter üzerinden yapabilirsiniz. Daha uzun yazılarınızı www.seyahatbursu.com adresinden yayınlayabilirsiniz.

Evet. Bu seyahat için tüm haber, fotoğraf, videolarınızı http://www.seyahatbursu.com adresinden yayınlayabileceksiniz. Seyahatbursu.com’u kullanma yetkisi, seyahat süresince size verilecek.

Anlık olarak.

Evet, başvuracağınız tarihten itibaren oluşturabilirsiniz. Ancak sosyal medyanın aktif olarak kullanılması seçilme şansını arttıracaktır.

Tasarım gücünüzü, birikiminizi kullanarak, dilediğiniz bir ya da birden fazla iletişim aracı ile bir sunum hazırlayabilirsiniz.

Metin ve sunum dili Türkçedir. Fakat yabancı uyruklu katılımcılar İngilizce de yapabilirler.

Konseptinizin Arkitera Seyahat Bursu 2018 temasına uygun olması gerekmektedir. Ayrıca gezi rotanız için oluşturacağınız bütçenin kapsamlı olarak hazır olması beklenmektedir. Belirlediğiniz rota, tercihen 10 günlük süreyi aşmayacak şekilde olmalı.

Bir kişi seyahat bursu 2018 temasına uygun olması koşuluyla en fazla 3 farklı rota sunabilir.

Arkitera Seyahat Bursu 2018 Seçici Kurulu aşağıdaki isimlerden oluşmaktadır:
• Gökhan Avcıoğlu (Mimar)
• Ahmetcan Karakadılar (2017 Arkitera Seyahat Bursu kazananı)
• Barkın Laçin Özdemir (Gezgin)
• Arkitera çalışanları
• Geberit yöneticileri

Evet. Yabancı uyruklu olup, Türkiye’deki üniversitelerde 4 sene boyunca kadrolu olarak eğitim gören öğrenciler de katılabilir. Erasmus, Sokrates gibi değişim programları ile kısa süreli Türkiye’ye eğitime gelen öğrenciler katılamaz.

Seyahat Bursu, TC ve KKTC’de lisans eğitimini sürdüren ya da tamamlamış katılımcılara açıktır. Yurtdışında yaşayan ve çalışanlar da başvurabilirler fakat sunumlarını Arkitera’da şahsen gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Load More